Основна школа 'Вук Караџић' Пожаревац

Фотогалерија Преузимања
 
Насловна
Такмичења Е-пошта
Резултати школских и општинских такмичења ученика ОШ" ВУК КАРАЏИЋ"

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА ОДРЖАНО 10.02.2009

 

 

V разред

 

Такмичар

Број поена

1.

Андријана Давидовић

18

2.

Вања Пауновић

17

3.

Ивана Јеремић

17

4.

Катарина Станисављевић

16

5.

Лазар Микић

16

6.

Кристина Ступар

15

7.

Јована Милорадовић

15

8.

Милена Стојићевић

15

 

VI разред

 

Такмичар

Број поена

1.

Јелена Бајкић

19

2.

Наталија Лукић

18

3.

Катарина Ђурић

18

4.

Кристина Стокић

17

5.

Марија Кокић

15

6.

Милена Спасић

15

7.

Марко Ђокић

7

8.

Никола Милошевић

5

 

VII разред

 

Такмичар

Број поена

1.

Кристина Ристић

11

2.

Јана Петровић

11

3.

Милица Степановић

9

4.

Милена Перић                         

9

5.

Милена Ицић                           

7

6.

Ана Филиповић                       

6

7.

Емилија Додик                         

5

8.

Никола Сотиров                       

2

9.

Ана Дамњановић

1

 

VIII разред

 

Такмичар

Број поена

1.

Јелена Михајловић                 

20

2.

Иконија Дабижљевић             

16

3.

Александар Сарић                   

14

4.

Марија Стојковић                     

13

5.

Марина Илић                            

10

6.

Невена Филиповић                   

9

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ОДРЖАНО 8.МАРТА 2009.

 

 

V разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Милена Стојићевић

15

3 место

Драгана Стевић

2.

Ивана Јеремић           

15

3 место

Драгана Стевић

 

VI разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Јелена Бајкић

20

1 место

Агнеш Гроздановић

2.

Наталија Лукић           

17

3 место

Агнеш Гроздановић

 

VII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Кристина Ристић

15

3 место

Агнеш Гроздановић

 

VIII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Јелена Михајловић     

16

1 место

Марија Вучићевић

2.

Иконија Дабижљевић

14

3 место

Марија Вучићевић


 

МАТЕМАТИКА-ШКОЛСКО ОДРЖАНО 07.02.2009

 

3.разред учествовало је 18 ученика који су постигли следеће резултате:

III разред

 

Такмичар

Број поена

1.

Немања Вујасиновић

79

2.

Игор Голибовић

66

3.

Момир Антић

59

4.

Душан Рајић                     

59

5.

Ивана Милошевић           

59

6.

Оливера Ребић               

53

7.

Кристина Николић         

52

8.

Гордана Илић                

51

9.

Милан Стојмировић

51

10.

Наталија Ђорђевић

51

11.

Лазар Богдановић

51

 

4.разред учествовало 28 ученика и постигли су следеће резултате

IVразред

 

Такмичар

Број поена

1.

Лазар Митровић               

52

2.

Невена Марковић              

50

3.

Катарина Стојановић        

50

4.

Мина Милошевић            

47

5.

Марина Стокић                 

47

6.

Марија Вујић                      

40

7.

Јован Младеновић             

40

8.

Невена Лукић                     

55

 

5.разред учествовало је 16 ученика и постигли су следеће резултате

Vразред

 

Такмичар

Број поена

1.

Тамара Ђурковић

74

2.

Ивана Јеремић                        

74

3.

Катарина Станисављевић

74

4.

Вања Пауновић

67

5.

Никола Димић

60

6.

Душан Станојевић

60

7.

Хелена Плојовић

53

8.

Душан Илић

50

 

 

6.разред учествовало 16 ученика

VI разред

 

Tакмичар

Број поена

1.

Марко Ђокић

68

2.

Кристина Стокић

65

3.

Никола Ђорђевић

60

4.

Катарина Јанковић

60

5.

Урош Срећковић

60

6.

Дуња Ћирић

55

7.

Никола Цолић

55

 

7.разред учествовало 9 ученика

VII разред

 

Tакмичар

Број поена

1.

Јана Петровић                        

48

2.

Милица Стојановић              

24

3.

Милан Милошевић               

18

 

8.разред учествовало 7 ученика

VIII разред

 

Tакмичар

Број поена

1.

Јелена Михајловић              

85

2.

Ивана Пантић                      

25

3.

Лазар Дамњановић              

25

4.

Марина Тошић                     

20

5.

Вукашин Зорко                    

20

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ОДРЖАНО  7.03.2009

 

 

III разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Кристина Николић

58

4 место

Весна Рајчић

 

IV разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Мина Милошевић

80

2 место

Марица Ђокановић

2.

Марина Стокић

55

-

Милош Мијатовић

3.

Невена Лукић

55

-

Милош Мијатовић

4.

Александар Аћимовић

55

-

Марица Ђокановић

5.

Невена Марковић              

53

-

Јасмина Видојевић

6.

Сава

53

-

Марица Ђокановић

 

 

 

V разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Вања Пауновић

60

6 место

Никола Димитријевић

2.

Ивана Јеремић

40

-

 

 

VI разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Никола Ђорђeвић

12

-

Слободан Јовановић

 

VII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Јана Петровић      

11

-

Никола Димитријевић

 

VIII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Јелена Михајловић

74

2 место

Слободан Јовановић

 

 

 

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

 

На такмичењу су учествовали ученици VII и VIII разреда  за општинско такмичење пласирали су се :

 

 

VII разред

 

Такмичар

1.

Сотиров Никола

2.

Богдановић Магдалена

3.

Јовић Андријана

4.

Куч Јована

5.

Петковић Надежда

6.

Огњановић Коста

               


 

VIII  разред

 

Такмичар

1.

Максимовић Димитрије

 

 

 

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ



VII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Никола Сотиров

78

3 место

Живоданка Ристић

2.

Андријана Јовић

73

3 место

Марица Огњановић

3.

Магдалена Богдановић

65

5 место

Марица Огњановић

4.

Коста Огњановић

56

-

Марица Огњановић

                                

VIII  разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Димитрије Максимовић

84

2 место

Биљана Дамњановић

 

 

 

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ ОДРЖАНО 06.02.2009.

 

На такмичењу су учествовали ученици VII и VIII разреда  за општинско такмичење пласирали су се :

 

 

VII  разред

 

Такмичар

1.

Јовић Андријана

2.

Чепкеновић Гордана

3.

Вранковић Јована

4.

Степановић Милица

5.

Богдановић Милица;

 

 

VIII  разред

 

Такмичар

1.

Дабижљевић Иконија

2.

Лакић Никола

3.

Лакић Павле

 

 

 

 

 

 

 ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ  1.03.2009

 

 

VII  разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Милица Степановић

77

3 место

Смиља Роман

2.

Андријана Јовић

61

-

Смиља Роман

3.

Гордана Чепкеновић

56

-

Смиља Роман

4.

Милица Богдановић

34

-

Смиља Роман

 

 

VIII  разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Павле Лакић

57

3 место

Смиља Роман

2.

Иконија Дабижљевић

54

4 место

Смиља Роман

3.

Никола Лакић

44

-

Смиља Роман

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ ОДРЖАНО 14.02.2009

 

Учествовало  5 ученика из VI разреда и 1 ученица VIII разреда:

 

VI разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Марко Ђокић

33

5 место

Миољка Јокнић

2.

Кристина Стокић

26

6 место

Миољка Јокнић

3.

Ненад Богојевић

23

8 место

Миољка Јокнић

4.

Немања Првуловић

10

-

Миољка Јокнић

5.

Никола Милошевић

4

-

Миољка Јокнић

 

VIII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Јелена Михајловић

91

1 место

Миољка Јокнић

 

На Окружо такмичење пласирали су се :

VI разред Марко Ђокић

VIII разред Јелена Михајловић

 

ОKРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ ОДРЖАНО 14.03.2009

 

VI разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Марко Ђокић

33

4 место

Миољка Јокнић

 

VIII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Јелена Михајловић

70

2 место

Миољка Јокнић

 

 

 

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА ОДРЖАНО 11.02.2009.

 

VIII разред учествовало 10 ученика за општинско такмичење квалификовали су се:

 

VIII  разред

 

Такмичар

Разред и одељење

1.

Јована Богојевић

VIII 3

2.

Марија Стојковић

VIII2

3.

Милица Мишић

VIII2

4.

Ђурђија Мастало

VIII3

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА ОДРЖАНО 28.02.2009.

 

 

VIII  разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Јована Богојевић

39

1 место

Сузана Тодоровић

2.

Марија Стојковић

36

2 место

Сузана Тодоровић

3.

Милица Мишић

33

3место

Сузана Тодоровић

4.

Ђутђија Мастало

26

-

Сузана Тодоровић

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

 

V  разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Милена Стојићевић

47

3 место

Светлана Илић

2.

Душан Илић

46.5

3 место

Светлана Илић

3.

Вања Пауновић

45

3место

Светлана Илић

 

 

VI  разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Наталија Лукић

55

1 место

Данијела Јанчић

2.

Јелена Бајкић

52

2 место

Данијела Јанчић

3.

Милица Новаковић

52

2 место

Данијела Јанчић

4.

Никола Ђурић

50

2 место

Слободанка Обрадовић

 

 

VIII  разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

Ментор

1.

Марина Илић

58

1 место

Светлана Илић

 

 


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ 07.03.2009.год.

 

 

VII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

1.

Сотиров Никола

71

2 место

2.

Дијана Малетић

49

 

3.

Далибор Станић

47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII разред

 

Такмичар

Број поена

Пласман

1.

Александар Сарић

80

3 место

2.

Милан Јанковић

64

5 место

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

 

АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

 

VII разред

 

Такмичар

Пласман

Ментор

1.

Лазар Николић

3 место

 

 

VI разред

 

Такмичар

Пласман

Ментор

1.

Даница Пајић

1 место

 

 

 

ЕНЕРГЕТИКА

 

VIII разред

 

Такмичар

Пласман

Ментор

1.

Петар Бурсаћ

3 место

 

 

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

25.10.2008.године одржано општинско такмичење у стоном  тенису-хала спортова у Пожаревцу

 

МУШКА ЕКИПА –ТРЕЋЕ МЕСТО

1.

Мишић Срђан

VII4

2.

Живковић Томислав 

VII6

       

ЖЕНСКА ЕКИПА-ТРЕЋЕ МЕСТО

1.

Ракић Јована

VII4

2.

Степановић Милица 

VII4

 

                                                                    

 

ЗАВОД ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ-ПОЖАРЕВАЦ

 

Конкурс „Сачувајмо песму птица “награђени ученици су:

 

 

Литерарни рад

 

 2 награда Филип Бурсаћ  IV3

 

 

 

 

Ликовни рад

1 место Ана Филиповић VII3

2 место Јелена Михајловић VII3

 

 

 

 

 

 

 

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

–Категорија Мултимeдијалне презентације-

                                                    

VI разред

 

Такмичар

Број поена

1.

Милош Николић

83

2.

Живота Радојчић

83

 

 

Пријављивање






Заборавили сте лозинку?

Календар 2016-2017

Календар образовно васпитног рада основне школе за школску 2016/2017. годину

Календар образовно васпитног рада основне школе за школску 2016/2017. годину

Школски часопис

Преузмите најновији 9 број нашег школског часописа - Вукова ризница -  2013 (6.2MB PDF)

Преузмите најновији број нашег школског часописа (6.2MB PDF)

Водич за основце


Занимања има много и сигурно је да су нека од њих баш за тебе. Одабери право занимање!

Канал вести

Статистика

mod_vvisit_counterДанас102
mod_vvisit_counterЈуче107
mod_vvisit_counterОве недеље1158
mod_vvisit_counterОвог месеца2724
mod_vvisit_counterУкупно425196

Локација

Пронађите нашу школу у програму Google Earth

Пронађите нашу школу у програму Google Earth

Школски информатор

ИНФОРМАТОР

Информатор о раду школе!

Правила понашања


Правила понашања за ученике и родитеље у
ОШ "Вук Караџић"

Школски филм

125 година школе

ОШ "Вук Караџић" 1887-2012

Психолошка ризница

Психолошка ризница

Психолошка ризница

Професионална оријентација


Информације за ученике и родитеље о професионалној оријентацији.

Министарство просвете и образовања

Званична презентација Града Пожаревца